Relyon Recruitment (pl)

Wsparcie IT (j. angielski)

Miejsce pracy:

Jeżeli na co dzień potrafisz samodzielnie naprawić swój komputer oraz go odpowiednio skonfigurować, poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie.

 Jako Wsparcie IT, będziesz instalował zdalnie programy na komputerach klientów oraz rozwiązywał problemy związane z tym programami.

Klienci pochodzą z różnych krajów, dlatego wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Obowiązki:

• Wsparcie dla klienta międzynarodowego.

• Rozwiązywanie problemów software'owych i hardware'owych.

• Praca na przypisanych zadaniach.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2+/C1.

• Wiedza IT na podstawowym poziomie.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Gotowość na pracę zmianową - klienci pochodzą z różnych stref czasowych.

Oferujemy:

Szybki proces rekrutacyjny.

(Płatne) szkolenie w godzinach pracy.

• Wprowadzenie do obowiązków przez starszych stażem pracowników.

• Swobodna atmosferę.

• Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, darmowe obiady.

• Kursy językowe.

Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!