Wsparcie Działu Należności

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Telefoniczna windykacja bazy klientów

Obsługa Klienta drogą mailową i telefoniczną

Udzielanie informacji oraz bieżące rozwiązywanie zgłaszanych problemów

Dbanie o relację z Klientami i kształtowanie dobrego wizerunku firmy

Wykonywanie innych czynności biurowych oraz windykacyjnych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy w branży windykacyjnej i obsłudze klienta lub studia kierunkowe

Dobra znajomość pakietu MS Office

Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Wynagrodzenie 16zł brutto/h

Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 16:00

Możliwość rozwoju kompetencji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.