Wsparcie działu marketingu. U nas kasa się zgadza!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma rozwijająca się w niebywałym tempie, poszukuje współpracowników do realizacji projektów marketingowych chcących otrzymać ciekawe pieniądze i rozwijać się zarówno zawodowo jak i osobiście.

Szukamy pozytywnie zakręconych, wiecznie uśmiechniętych ludzi z ogromnymi pokładami energii.

Naszą propozycją na rozpoczęcie każdego dnia, aby należał on do udanych, jest wypicie pysznej kawy w gronie świetnych (bo naszych!) ludzi.

Wierzymy, że w kupie siła, dlatego bardzo mocno stawiamy na pracę zespołową.

Do Twoich zadań należeć będzie:
- kreowanie/budowanie/realizowanie kampanii marketingowych,
- dbanie o pozytywny wizerunek klienta,
- tworzenie raportów z zakresu kampanii,
- współpraca z działem obsługi klienta.

Brak doświadczenia nie stanowi żadnego problemu. Wszystkich potrzebnych umiejętności, nauczysz się od nas.

Będziesz brał udział w szkoleniach, które pomogą Ci stać się najlepszym w tym co robisz.

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, abyś czuł się jak w domu, bo atmosfera, to właśnie coś co nas wyróżnia :)
Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, lubisz wyzwania, jesteś komunikatywny i angażujesz się w powierzone zadania..

..wysyłaj CV!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media