Wsparcie działu księgowości

Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o.

Lębork, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Kontrolę merytoryczna dokumentów księgowych
  • Bieżącą obsługa administracyjna biura

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: finanse i rachunkowość
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości
  • Skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Spółka istnieje na rynku od 2005 roku. Posiadamy fachową i wykwal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat