Wsparcie dostawców francuskojęzycznych (junior/mid)

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: Wsparcie
  • Lokalizacja: Kraków
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, start między 8.00-10.00 (8h), hybrydowo (jeden dzień w tygodniu w biurze)
  • Wymagany język angielski (min. B2) oraz francuski (min.B2)
  • Wynagrodzenie: 5000 - 7500 PLN brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka francuskiego

Zakres zadań:

  • Codzienny kontakt z dostawcami francuskojęzycznymi
  • Bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny w języku francuskim i angielskim
  • Wykonywanie innych przydzielonych zadań i obowiązków niezbędnych do wsparcia dostawców
  • Zarządzanie skrzynką pocztową dostawców, w tym wysyłanie kluczowych komunikatów zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie
  • Wsparcie w działaniach szkoleniowych dla użytkowników końcowych i dostawców w ramach strategii podstawowej, w tym opracowanie materiałów szkoleniowych
  • Wykonywanie zadań ad hoc  — zarządzanie spotkaniami, cotygodniowe przeglądy planu, śledzenie działań  i zaangażowanie odpowiednich interesariuszy projektu i biznesu, jeśli jest to wymagane

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości lub customer service
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Otwartość i umiejętności w rozwiązywaniu problemów
  • Dbałość o szczegóły
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania silnych relacji
  • Zrozumienie procesu i technologii S2P (najlepiej Coupa) - będzie atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie Generali
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Pakiet stomatologiczny
  • Multisport (pakiet Fit&More)
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Dużo atrakcyjnych szkoleń wewnętrznych
  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.