Wsparcie biurowe w centrum licencyjnym - j.rosyjski/ukraiński

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
Koordynacja współpracy kierowców z podmiotami instalującymi niezbędne oznaczenia
Wsparcie kierowców i partnerów w dopełnieniu formalności administracyjnych (wypełnianie umów, dokumentów oraz weryfikacja)
Wsparcie kierowców w procesie licencjonowania
Aktualizacja informacji o nowych zasadach, procedurach i programach firmy.

Wymagania:
Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
Zaangażowanie
Dokładność
Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do 30.04.2020r.z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie w wysokości 3500zł brutto
Praca w systemie zmianowym
Praca od pn-pt w godz. 09:00 - 17:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.