Wsparcie Administracyjne Oddziału

HRO Personnel

Gdańsk, pomorskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

• Nadzór nad dokumentacją dotyczącą reklamacji, procesu sprzedaży i serwisu (rejestracja umów w systemie, aktualizacja umów serwisowych oraz przedłużanie umów terminowych);

• Przygotowywanie dokumentów dotyczących zmian warunków współpracy z klientem;

• Bieżąca obsługa biura (korespondencja firmowa, obsługa centrali telefonicznej) oraz dbałość o efektywny kontakt z klientami;

• Dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz nadzór nad obiegiem dokumentów w oddziale;

• Raportowanie statystyk związanych z działalnością oddziału.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku administracyjnym;

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

• Duża samodzielność w pracy oraz postawa proaktywna;

• Zaangażowanie i dokładność;

• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

• Stawkę godzinową: 19zł/h brutto;

• Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.