Wsparcie administracji i rekrutacji-PRACA DLA UCZNIA/STUDENTA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Grójec

Zadania :

-pomoc w zarządzaniu dokumentami pracowników
-działania wspierające pracę rekrutera
-aktywne pozyskiwanie Kandydatów na stanowiska     produkcyjne
-kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami

Wymagamy :

-zaangażowania
-kreatywności
-zainteresowania obszarem HR i chęć rozwoju w tym zakresie
-doskonałych zdolności interpersonalnych

Oferujemy:

-zdobycie doświadczenia w obszarze HR

Zainteresowany? Zainteresowana ? Zadzwoń 723 190 041 lub prześlij nam swoje CV za pomocą portalu.

Numer referencyjny: FAG/06/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.