WÓZKOWY Z PODSTAWOWĄ ZNAJOMOŚCIĄ NIEMIECKIEGO

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec

OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i wydawanie ładunków przy użyciu wózka widłowego.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • rzetelnego i godnego zaufania kontrahenta na terenie Niemiec, z którym współpracujemy już od wielu lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
  • atrakcyjne bonus
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zakwaterowaniu na terenie Niemiec

WYMAGANIA:

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do podjęcia pracy fizycznej,
  • dokładności i skrupulatności,
  • umiejętności organizowania pracy własnej,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • posiadanie własnego samochodu będzie mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.