WMS Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

Oferujemy:

  • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i złożone projekty,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne),
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę wśród grona ekspertów w swojej dziedzinie.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów w roli kierownika projektu,
  • Wsparcie kierowników projektów z innych jednostek organizacji w zarządzaniu projektami,
  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Konfiguracja procesów w systemie informatycznym (w szczególności JDA Dispatcher WMS),
  • Analiza potrzeb biznesowych, funkcjonalnych, systemowych klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Bliska współpraca z działem IT,
  • Prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń,
  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • Współpraca z dostawcami systemów.

Wymagania:

  • Znajomość SQL/PLSQL (Oracle),
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych,
  • Doświadczenie w branży TSL (idealnie logistyka kontraktowa),
  • Mile widziane wykształcenie związane z logistyką, informatyką,
  • Znajomość JDA Dispatcher WMS (RedPrairie Dispatcher DLx) będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,
  • Znajomość środowiska Linux,
  • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami (Prince/Agile).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.