Profi Credit Polska S.A.
PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach.

Windykator Terenowy

Miejsce pracy: Kraków, Bochnia,Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Tarnów

Opis stanowiska

  • podejmowanie czynności windykacyjnych w terenie
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja zaległych płatności
  • terminowa realizacja powierzonych zadań

Wymagania

  • umiejętność pozyskiwania informacji
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i chęć pracy w terenie
  • niekaralność
  • mile widziane doświadczenie w windykacji

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – Twój wybór!
  • atrakcyjny system prowizyjny - adekwatny do efektów pracy
  • udział w ogólnopolskim konkursie EliteClub