Windykator/ Inspektor terenowy

JDS Collection sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Firma JDS Collection Sp. z o.o.
posiadająca swoją siedzibę w ścisłym centrum Wrocławia, świadcząca kompleksowe usługi w obszarze zarządzania wierzytelnościami, poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

W związku z rozwojem spółki oraz uruchomieniem kolejnych projektów poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Poszukujemy osób z terenu całego kraju a w szczególności z okolic takich miast jak: Słupsk, Szczecin, Szczecinek, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Rzeszów, Przemyśl, Zamość, Nowy Sącz, Kalisz, Poznań, Mielec, Białystok, Suwałki, Siedlce, Międzyrzecz Podlaski, Opole.

Windykator/Inspektor terenowy

Zakres obowiązków:

  • terenowa windykacja wierzytelności od klientów,
  • weryfikacja potencjalnych klientów,
  • pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania raportów gospodarczych,
  • odbiór sprzętu od klientów,
  • audyty STOK-ów pojazdów,
  • pełen proces związany z podpisaniem umów handlowych w imieniu i na zlecenie Klientów spółki,
  • terminowe realizowanie zleconych weryfikacji,
  • sporządzanie dokumentacji zdjęciowej (w tym również fotoinspekcje nieruchomości),
  • raportowanie do centrali efektów zrealizowanych zadań/poczynionych ustaleń.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności (dopuszczamy opcje współpracy na podstawie umowy zlecenia),
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami,
  • obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • posiadanie takich narzędzi pracy jak: telefon, samochód, komputer z dostępem do internetu,
  • doświadczenie w pracy windykatora terenowego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • możliwość nawiązania współpracy "od zaraz",
  • stałe wsparcie w zakresie bieżącej realizacji działań terenowych,
  • bardzo ciekawą i dynamiczną pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet szkoleniowy i produktowy przygotowujący do realizacji zadań,
  • umożliwiamy realizację płatnych zleceń a ich ilość jest uzależniona od zapotrzebowania na konkretne usługi. Nie gwarantujemy ani określonej ilości spraw ani stałych przychodów,
  • umowę o współpracy/umowę zlecenia.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu z uwagi na chęć rozwijania swojej kariery w ciekawej i prężnie rozwijającej się firmie złóż lub prześlij do nas aplikację!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu z uwagi na chęć rozwijania swojej kariery w ciekawej i prężnie rozwijającej się firmie złóż lub prześlij do nas aplikację!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.