Windows Support Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT Consulting
  • Rodzaj projektu: Wspieranie i utrzymywanie systemów Windows, zapewniając ich dostępność oraz stabilność.
  • Lokalizacja: centrum Katowic
  • Harmonogram pracy: Praca w business hours (od poniedziałku do piątku, bez dyżurów)
  • Wymagany język francuski na poziomie komunikatywnym (min. A2+/B1)
  • Wynagrodzenie: 4000-8000 brutto (zależne od doświadczenia)

Opis stanowiska:

  • Wspieranie i utrzymywanie systemów Windows, zapewniając ich dostępność, stabilność, płynność działania
  • Rozwiązywanie incydentów, problemów, wdrażanie zmian
  • Zarządzanie krytycznymi incydentami oraz planem funkcjonowania produkcji
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT
  • Uczestniczenie w projektach Vmware / Hyper-V

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows 10, Windows Server 2000, 2008, 2012
  • Znajomość technologii Windows Clustering / NetApp / NAS
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość Active Directory, Exchange, MS Office 365
  • Mile widziana znajomość technologii Windows Clustering / NetApp / NAS / Vmware/ Hyper-V

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, możliwość pracy z domu po osiągnięciu pełnej samodzielności)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie posiadającej różnorodne projekty i spectrum technologiczne
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych i technicznych (lektoraty z języków obcych, szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne, dostęp do platform szkoleniowych)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.