Windows Cloud Engineer

Devire

Katowice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Aktualnie dla naszego Klienta w Katowicach szukamy osoby na stanowisko...

Zakres obowiązków:

- doskonalenie, rozwój oraz automatyzacja rozwiązań

- współpraca z klientem bizensowym w migracji do chmury, wsparcie pomigracyjne

- rozwój, automatyzacja 60-70%, administracja systemu Windows 30-40%

- koordynacja procesów wewnętrznych

- praca w metodologii Agile

Jesteś idealną osobą jeżeli:

- doświadczenie w administracji platformą Windows

- posiadasz znajomość narzędzi do automatyzacji procesów (Ansible/Puppet/DSC, Azure Automation/ Service Management Automatization

- programujesz w .Net lub Angular/JavaScript

- mile widziane doświadczenie w CI/CD

- posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

- masz wyższe wykształcenie

Klient oferuje:

- umowę o pracę

- szeroki pakiet benefitów (lekcje językowe, opieka medyczne, ubezpieczenie na zycie, pakiet sportowy)

- możliwość pracy zdalnej

- budżet szkoleniowy

- szerokie mozliwości rozwoju w najnowszych narzędziach i udział w międzynarodowych projektach

Devire Devire Devire Devire