Windows Administrator

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest firma będąca światowym liderem wśród producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

Firma obecna w 18 krajach zatrudniająca powyżej 8 000 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych.

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko Windows Administrator.

Zakres obowiązków:

  • migracja pomiędzy domenami z punktu widzenia aplikacji, aspekt autoryzacji
  • migracja domeny z serwerów on-prem do Azure AD
  • automatyzacja zadań i procesów

Oczekujemy:

  • doświadczenie na jako administrator, architekt domeny Active Directory. Platforma 2012, 2016 Azure AD
  • doświadczenie w migracji kont, komputerów pomiędzy domenami. Łączenie, wydzielanie z domen całych firm
  • doświadczenie w obszarze Exchnage, Citrix xen app/desktop, MSSQL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • kontrakt B2B (za pośrednictwem Devire)
  • duże możliwości rozwoju, proponowania, testowania i wdrażania nowych rozwiązań
  • elastyczne godziny pracy (w początkowej fazie raczej niezbędne będzie pojawienie się w biurze w Krakowie (codziennie) – wdrożenie to ok 2-3 tyg, max 1 msc, natomiast później 1-2 razy w tygodniu powinno być wystarczające – jeżeli ktoś może pracować cały czas w biurze to super
  • wysokiej klasy biura w Krakowie, bardzo dobrze skomunikowane
Devire Devire Devire Devire