Wie geht es dir?

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowe standardy rekrutacji - DOŁĄCZ DO NAS !
Obecnie poszukujemy chętnych do Naszego Zespołu w charakterze Freelancera Językowego.

Miejsce pracy/lokalizacja: Katowice

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Lubisz poznawać nowych ludzi i dzielić się informacjami o wydarzeniach w świecie realnym jak również wirtualnym, wyszukiwać informacje;
  • Potrafisz planować swój rozkład zajęć oraz selektywnie podchodzić do propozycji spędzania czasu wolnego;
  • Masz dużo znajomych wśród studentów kierunków filologicznych (anglistyka, germanistyka, romanistyka, iberystyka)

Wymagania

Mamy dla Ciebie zadania:

  • Wybór miejsc i poszukiwanie potencjalnych kandydatów w miejscu, w którym najczęściej przebywasz, uczysz się, odpoczywasz lub pracujesz;
  • Scouting specjalistów w swoich kręgach znajomych;
  • Nawiązanie relacji z osobami posługującymi się językiem niemieckim;
  • Ocena zainteresowania wzięciem udziału w projekcie rekrutacji;
  • Rekomendacja ofert w Twoim odczuciu najlepszych i adekwatnych do profilu i oczekiwań danej osoby;
  • Współpraca z Project Managerem odpowiedzialnym za projekt;
  • Raportowanie swoich działań, doskonalenie metod, dzielenie się doświadczeniami.

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników;
  • Ciekawą i niezobowiązującą umowę o dzieło lub zlecenia;
  • Spersonalizowany plan zadań i oczekiwań z naszej strony;
  • Wpływ na swoje cele i osiągane wyniki w pracy;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i nowych umiejętności.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja