Wholesales Key Account Manager (lubuskie)

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa korporacja z branży FMCG (kategoria napojowa). Istniejąc na polskim rynku od wielu lat zyskała grono konsumentów oddanych swoim markom, które są z pewnością dobrze znane i cenione. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Wholesales Key Account Manager (lubuskie)Miejsce pracy: Białystok

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie całym procesem biznesowym u klienta hurtowego - także negocjowanie warunków handlowych oraz podpisywanie umów
  • Odpowiedzialność za sell-in oraz sell-out
  • Konstruowanie narzędzi do zwiększania odsprzedaży oraz adaptowanie strategii centralnych
  • Planowanie budżetu promocyjnego
  • Zarządzanie ludźmi – coaching Przedstawicieli Handlowych Dystrybutora
  • Bieżący monitoring rynku oraz działań konkurencji
  • Przeprowadzanie analiz w odniesieniu do finansów, ocena opłacalności poszczególnych działań i tworzenie własnych strategii

Wymagania:

  • 1-2 lata bieżącego lub niedawnego doświadczenia we współpracy z klientami hurtowymi – koniecznie w branży FMCG (najchętniej kategoria napojowa/alkoholowa)
  • Znajomość rynku w kanale hurtowym we wskazanym regionie
  • Doświadczenie w zarządzaniu siłami sprzedaży
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Umiejętność tworzenia i wdrażania narzędzi do pracy z hurtownikiem
  • Proaktywność i gotowość do usprawniania codziennych procesów
  • Gotowość do pracy „w terenie”

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, auto służbowe)
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Fundusz emerytalny
  • Rozwijające szkolenia
  • Ciekawe programy motywacyjne
  • Możliwość pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej ze znanymi, rotującymi markami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.