HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko

webmasterMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie serwisów i aplikacji internetowych z wykorzystaniem oprogramowania dostarczanego przez zewnętrznych dostawców,
  • integrowanie danych handlowych oraz operacyjnych pomiędzy serwisami a systemami
  • ERP i sprzedaży,
  • modelowanie sposobów integracji przed zleceniem do finalnego dostawcy,
  • weryfikowanie i nadzorowanie pracy dostawców zarówno aplikacji jak i rozwiązań integracyjnych,
  • opracowywanie procedur testowych i przekazanie do zespołu testowego,
  • przygotowywanie instrukcji obsługi dla użytkowników i klientów (B2B),
  • monitorowanie dostępnych rozwiązań i proponowanie usprawnień w obszarach: strony www, systemy operacyjne i przeglądarki internetowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru technologii informatycznych;
  • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (CMS);
  • umiejętność pisania nowoczesnego i testowalnego kodu HTML, CSS, JavaScript;
  • doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym frameworkiem frontendowym przy tworzeniu aplikacji przeglądarkowej i CMS;
  • doświadczenie w pracy z bazami (MS SQL, My SQL, PostgreSQL);

Oferujemy:

  • dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.);
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.