Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce oraz oficjalnym partnerem firmy Google.

Nasza działalność skupia się na pozycjonowaniu stron internetowych oraz na świadczeniu usług Google Adwords.

Obecnie obsługujemy ponad 800 firm z całej Polski i zagranicy.

Poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Webmaster

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie stron internetowych na potrzeby pozycjonowania oraz bieżącą obsługę serwisów firmy.

Wymagania:

  • znajomość html, php, mysql,
  • znajomość cms wordpress,
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność,
  • doskonała organizacja pracy,
  • biegła obsługa komputera,
  • znajomość środowiska internetowego,
  • chęć rozwoju.

Mile widziane

  • obsługa Direct Admin, cPanel, phpMyAdmin,
  • obsługa dowolnego programu FTP.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm wg Google,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • godziny pracy: 8-16,
  • rozrywkę podczas przerw i po pracy: bilard, piłkarzyki, PS4.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Dzięki doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inne