Webmaster / Front-end developer

Aptus.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się tworzeniem sklepów internetowych, zaawansowanych aplikacji oraz serwisów internetowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz zaangażowanie najnowszych technologii daje nam nie tylko stabilną pozycję, ale również perspektywę dynamicznego rozwoju.

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie tworzenie kodu stron internetowych (HTML/CSS/Javascript) oraz integracja warstwy graficznej z aplikacjami internetowymi (sklep internetowy, CMS).

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • dobra znajomość Javascript (jQuery), PHP
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • znajomość Adobe Photoshop
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy renomowaną firmą branży usług informatycznych z obszaru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Grafika / Projektowanie