Webdeveloper - Wordpress

inmedium.pl

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Frontend i backend deweloper poszukiwany!

Tniesz grafikę do HTML/CSS? Śledzisz nowinki techniczne? Zamiast bułki z masłem na śniadanie zjadasz CMS-y? Efekty Twojej pracy występują w trzech osobach i widać je na komórkach, tabletach i monitorach jednocześnie?

Tak? Jeśli do tego masz jeszcze odrobinę fantazji, poczucia humoru i potrafisz pracować w zespole, najpewniej jesteś magikiem, którego szukamy! Świetnie, że wreszcie się odnaleźliśmy. Teraz wyślij nam swoje CV, dołącz portfolio i spotkajmy się na kawie w naszym biurze. O pracy najlepiej rozmawia się przecież na wygodnej sofie.

A gdy już uporamy się z formalnościami, możemy pograć na naszej biurowej konsoli. ;-)

Zapewnimy Ci:

•    Gorące przyjęcie w biurze

•    Biurko z wygodnym fotelem

•    Grafika, który będzie Cię męczył o najmniejsze detale

•    Piłeczkę Googla, którą można ściskać i rzucać o ścianę

•    Codzienną dawkę biurowego humoru

•    Relaks przy PS4 i FIFIE w HD

•    Kawę, tak baaaaardzo duuuuużo kawy! ;-)

Wymagania

Będziemy od Ciebie wymagać:

• Znajomości HTML5 / CSS3

• Kodowania z użyciem jQuery / JS

• Wdrażania witryn na Wordpress

• Pixel Perfect PSD2HTML

• Znajomości Media Queries i doświadczenia w RWD

Byłoby świetnie, gdybyś:

• Miał pojęcie o obsłudze kont hostingowych / VPS

• Zaprezentował nam swoje realizacje

• Był szybki jak struś pędziwiatr, a przy tem precyzyjny jak cięcie chirurgiczne

Jeśli poza KOD-em ;) masz również predyspozycje do projektowania, nie zawahaj się o tym wspomnieć!

Istnieje możlwiość współpracy na zasadach B2B (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) oraz w niepełnym wymiarze godzinowym!

(zaznacz to w swojej aplikacji)

Prezentacja firmy

Z PASJĄ I DOŚWIADCZENIEM WE WSPIERANIU BIZNESÓW !!!<br/>Pasja to coś co ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media