Web (PHP) Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do zespołu frontendowego naszego klienta, działającego w branży GameDev, poszukujemy zdolnego Web (PHP) Developera (Regular/Senior).

Firma działa na europejskim i amerykańskim rynku w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO) – w portfolio znajduje się ponad 25 zaawansowanych gier multiplayer i ponad 5 000 gier online.

Idealny kandydat to elastyczna, entuzjastycznie podchodząca do innowacji osoba, z mocnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji internetowych i ze znajomością środowiska e-commerce.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

– bycie częścią zespołu i czuwanie nad ciągłą poprawą UX nowych produktów,

– ścisła współpraca z UX designerami i Product Ownerami w celu tworzenia przyjaznych, najwyższej jakości aplikacji,

– zapewnianie sprawnego obiegu informacji, przekazywanie feedbacku i wsparcie w tworzeniu wyjątkowych produktów,

– odpowiedzialność za rozwój produktu, od testowania do uruchomienia,

– nieustanny rozwój, kierowanie jakością i korzystanie z najnowszych technologii i funkcji, przyczynianie się do dalszego rozwoju biznesowego.

Wymagania:

min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

– tytuł naukowy w dziedzinie Informatyki lub równoważna wiedza i doświadczenie zawodowe jako Fullstack Developer,

– bardzo dobra znajomość technologii internetowych, takich jak PHP i JavaScript (ES6),

– pasja do tworzenia aplikacji zapewniających doskonały UX i dbałość o czystość kodu,

– entuzjastyczne podejście, otwartość, nastawienie na rozwój i pracę zespołową,

– mile widziane doświadczenie z React,

– odpowiedzialne i pragmatyczne nastawienie, umiejętność podejmowania ryzyka i zorientowanie na solidne rozwiązania.

W zamian za swoją pracę i umiejętności, możesz liczyć na:

– dużą odpowiedzialność i swobodę w zdobywaniu nowych umiejętności i w rozwoju zawodowym,

– długofalową, bezpośrednią współpracę w oparciu o UoP,

– zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami,

– zespół pełnych pasji kolegów,

– elastyczne godziny pracy,

– regularne imprezy firmowe i imprezy zespołowe,

– konkurencyjne wynagrodzenie,

– pracę 100% zdalną podczas pandemii, pożniej praca zdalna 2 dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media