Web Graphic Designer

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Web Graphic Designer, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby kampanii online
  • Tworzenie spójnej koncepcji komunikacji wizualnej
  • Obróbka graficzna oraz retusz zdjęć
  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę częściowo zdalną
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie agencyjne lub freelance, na podstawie portfolio
  • Biegła znajomość programów: Photoshop, lnDesign, podstawowa znajomość Premiere/AE
  • Umiejętność przygotowania projektów pod online (znajomość formatów reklamowych)
  • Umiejętność obróbki zdjęć
  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy
  • Umiejętności okołograficzne/foto/motion i składu DTP będą dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media