Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś programistą mającym za sobą pracę z różnymi technologiami na przestrzeni lat, patrzącym na ich rozwój jako realizację głębszych, wspólnych wzorców projektowania i architektury oprogramowania, i chciałbyś się sprawdzić "na krawędzi" nowych rozwiązań i technologii webowych, to praca z nami może okazać się unikalną szansą Twojego dynamicznego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, przy dużych, ambitnych projektach,
  • wsparcie merytoryczne ekspertów
  • elastyczne godziny pracy,
  • duże możliwości rozwoju kompetencji zarówno technicznych jak i "miękkich" (komunikacji, menedżerskich)
  • budżet szkoleniowy,
  • pakiet opieki medycznej,
  • kurs języka angielskiego,
  • dobrą atmosferę i środowisko pracy - biuro w spokojnej, zielonej dzielnicy Wrocławia,
  • współpracę na wiele lat.

Praca jest również możliwa w naszym oddziale w Warszawie

Wymagania

  • dobre umiejętności analityczne i projektowe
  • dobra znajomość wzorców projektowych,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra znajomość języka programowania JavaScript lub TypeScript,
  • znajomość min jednego frameworka np. Angular, React,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość i dobra komunikacja.

Prezentacja firmy

ArdentCode is a team of seasoned programmers, analysts, designers and so... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy