Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Web Developer

Warszawa, mazowieckie

Confido

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

· projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych

· testowanie tworzonych rozwiązań

· opracowywanie dokumentacji projektowej

· współpraca w zespole projektowym

Oferujemy:

· stabilną pracę w rozwijającej się firmie

· możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

· pracę w młodym i zgranym zespole

· przyjazną atmosferę

· bardzo dobre warunki współpracy

· pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie

· wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania

· umiejętność programowania obiektowego
· znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
· znajomość języka PHP 5.3+
· znajomość HTML, CSS, JavaScript
· umiejętność pracy w zespole
· komunikatywność

Mile widziane:
· znajomość technologii: Zend Framework, jQuery, AJAX, PL/SQL, C#, JAVA, HTML5, CSS3, MongoDB
· chęć poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności
· znajomość systemu kontroli wersji Git

CONFIDO jest firmą informatyczną, dostawcą nowoczesnych rozwiązań IT. Od 2007 roku... wspieramy działalność Klientów tworząc z nimi długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Oferujemy profesjonalną obsługę całego procesu wytwarzania, integracji oraz eksploatacji oprogramowania, od analizy nowego produktu, przez implementację przyszłego systemu, po wdrożenie oraz dalsze utrzymanie i konserwację.

Stawiamy Klienta w centrum uwagi, każdorazowo tworzymy precyzyjnie dopasowany do jego potrzeb produkt. Łączymy wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kluczowe jest dla nas zadowolenie Klienta, które skutkuje długotrwałymi relacjami biznesowymi.

Kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, co powoduje, że cieszymy się zaufaniem Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy