Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Web Developer

Konin, wielkopolskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta działającego na rynku ochrony zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko Web Developera, który swoimi działaniami wesprze rozwój serwisów webowych.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych w językach PHP, MYSQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Optymalizację i rozwijanie istniejących funkcjonalności serwisu
  • Monitorowanie sprawności działania serwisu oraz bieżące usuwanie usterek
  • Tworzenie nowych/ modyfikacja istniejących rozwiązań na potrzeby serwisu
  • Programowanie usług sieciowych w językach PHP, Java, XML umożliwiających serwisowi komunikację z innymi systemami w celu wymiany danych (API komunikacyjne)
  • Administrację i konfigurację serwerów Linux-owych oraz usług (www, mail, ftp, MySQL)
  • Tworzenie i pisanie skryptów automatyzujących w Bash, PHP, Perl
  • Projektowanie, implementację i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych
  • Dobrej, praktycznej znajomości standardów oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript/Ajax, jQuery, REST)
  • Umiejętności posługiwania się formatem JSON/XML z poziomu JavaScriptu
  • Wiedzy w zakresie UX, usability
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dużej samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowe punkty dostaniesz za:

  • Znajomość zasad projektowania graficznego
  • Doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD
  • Znajomość systemów zarządzania projektami i kontroli wersji (Redmine, Git)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Wdrożenie przygotowujące do pracy i niezbędne narzędzia
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie lekowe

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy