Opis stanowiska pracy

Poszukujemy web developera do projektu związanego z analizą i składowaniem danych przemysłowych.

Wymagania

* znajomość SQL na poziomie dobrym
* znajomość CSS i html na poziomie podstawowym
* znajomość frameworka MVC, preferowane python + django lub pokrewne
* wiedza z zakresu budowania REST API w wybranym frameworku
* min 1 rok doświadczenia w firmie programistycznej
* dobra znajomość systemu kontroli kodu Git,
* znajomość platfromy Gitlab lub Github

W przesyłanych zgłoszeniach proszę zawrzeć link do swojego profilu na Gitlabie lub Githubie, oraz podać linki do poprzednich projektów.

Prezentacja firmy

Firma działa w branży nowych technologii w różnych sektorach przemysłu.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych