Web developer- Wordpress

ad360

Dębica, 39-200, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Ad360 to mała, ale prężnie rozwijająca się firma, która działa od 2009 roku. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, serwisów, produkcją materiałów marketingowych oraz fotografią. Siedziba firmy znajduje się w Dębicy przy ul. Drogowców 8. W związku z pozyskaniem nowych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:
Web developer – Wordpress

Proponujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
- Miłą atmosferę w pracy
- Możliwość rozwoju
-Wszystkie niezbędne narzędzia.
- Kawę (jeżeli jesteś miłośnikiem kawy) lub ewentualnie herbatę (jeżeli jesteś miłośnikiem herbaty)

Oczekujemy:
- Umiejętności tworzenia stron www w środowisku Wordpress (doświadczenie poparte linkiem do portfolio)
- Umiejętności wykorzystania Javascript (jQuery), html, css, php
- Znajomości pakietu Adobe (PS, AI)

Mile widziane:
-Znajomość zasad UX, UI,
- Znajomość innych języków programowania (np. Java), lub frameworków (np. AngularJS )

Prosimy o składanie ofert pracy wraz z linkiem do portfolio.

Wymagania

Oczekujemy:

Prezentacja firmy

<br/>Firma ad360 zajmuje się tworzeniem wirtualnych spacerów, zdjęć, st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy