Web Developer w Millenium Studio

Millenium Studio

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Web developer odpowiada u nas za... tworzenie stron www :) niespodzianka prawda?:)

Oferujemy:
- piłkarzyki (z własną ligą wewnętrzną:)
- imprezy integracyjne
- wynagrodzenie dopasowane do poziomu umiejętności
- owocowe poniedziałki
- relaksacyjne piątki
- pracę przy ciekawych, rozwijających projektach
- wynagrodzenie 2500 - 4300 zł brutto w zależności od doświadczenia.

Rzeczy, które każdy oferuje... ale u nas to prawda:
- praca w żwawym, młodym zespole (pytacie jak to możliwe skoro firma ma ponad 12 lat? Właściciel założył ją po maturze:)
- bardzo przyjazna atmosfera
- nauka różnych technologii webowych
- projekty dla wielkich firm ale też projekty dla małych ambitnych firm
- wpływ na kształt i kierunek rozwoju firmy oraz projektów

Wymagania

Wymagane:

- bardzo dobra HTML5, CSS, JS
- bardzo dobra znajomość RWD
- bardzo dobra znajomość WordPress
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySql)
- Co najmniej podstawowa znajomość PHP

Mile widziane:

- wiedza odnośnie SEO
- podstawowa znajomość linuxa
- znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
- Gulp / Webpack
- znajomość PrestaShop
- Firebase, PhoneGap/Ionic/React native, REST API, PHP/nodejs
- Znajomość przynajmniej jednego frameworka: Angular / React / Vue

Prezentacja firmy

Jesteśmy już 12 lat na rynku i ciągle do przodu! Zapraszamy do naszego k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media