Web Developer (PHP / Node.js)

CodeWave Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty pracującego przy części backendowej stabilnych i wydajnych aplikacji webowych dla naszych klientów z USA i EU. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy. Szukamy osób komunikatywnych, chętnych do nauki i dzielących nasz zapał do technologii webowych.

Na tym stanowisku będziesz rozwijać istniejące produkty oraz pracować nad nad nowymi projektami. Będziesz brać aktywny udział w analizie wymagań projektowych oraz określaniu architektury i technologii do zastosowania przy nowych rozwiązaniach.

Wymagania

Jeśli:

  • znasz przynajmniej jedną z technologii backendowych: PHP    / JavaScript (Node.js)

  • nie są Ci obce technologie bazodanowe: SQL (MySQL, PostgreSQL)

  • lubisz pracować w zespole i znasz GIT, SCRUM, wiesz o co chodzi z Code Review,

  • chcesz rozwijać obecne projekty oraz brać aktywny udział w określaniu architektury i technologii do zastosowania w nowych projektach,

  • jesteś odpowiedzialny za tworzone zadania, umiesz priorytetyzować zadania i organizować własną pracę,

  • posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym korzystanie z dokumentacji,

  • oczekujesz wyzwań oraz możliwości rozwoju swoich umiejętności..

...to najwyższa pora wysłać swoją aplikację do CodeWave!

Prezentacja firmy

Od 2003 roku specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i stron internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems