Web Developer / Front-end

OLS Media

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmował?

– projektowaniem aplikacji zgodnie z zasadami usability, wymogami biznesowymi oraz sprzętowymi,
– tworzeniem kodu aplikacji wraz z zespołem,
– optymalizowaniem wytworzonego wcześniej kodu,
– tworzeniem dokumentacji programistycznej,
– będziesz się zajmował tworzeniem ofert dla klientów na poziomie projektowania rozwiązań oraz estymowania projektów,
– będziesz miał realny wpływ na rozwój profilu kompetencyjnego zespołu,

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie?

– doskonałej znajomości HTML5, CSS, frameworka Bootstrap,
– znajomości języka Java Script oraz biblioteki jQuery,
– doświadczenia pracy z Angular2, Node.js,
– umiejętność wykorzystania API,
– umiejętności optymalizacji oraz debugowania kodu,
– zdolności logiczno-algorytmicznych,
– kreatywnego myślenia,
– umiejętności pracy w zespole,
– umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji GIT oraz z narzędzia Jira,
– chęci do nauki,

Co jeszcze by się przydało?

– umiejętność projektowania architektury mikrousług,
– znajomość frameworka Symfony,

Prezentacja firmy

W Evere5t Software House staramy się tworzyć kod na najwyższym poziomie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 900PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy