Web Developer - AutoCentrum.pl / Kraków

AutoCentrum.pl S.A.

30-390 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty, który programując, nie traci celu z oczu. Osoby, która oprócz kompetencji (które są bardzo ważne), wniesie również do zespołu otwartość oraz świeże i niebanalne pomysły.

Zadania będą związane z modernizacją i rozwojem portalu motoryzacyjnego AutoCentrum.pl, który odwiedza 2 200 000 unikalnych użytkowników miesięcznie

Wymagania

Jeśli doskonale znasz:
- PHP
- MySQL
- MVC
- HTML5/CSS3
- jQuery
- Git.

I również nie są Ci obce:
- Symfony
- Zend,
- MongoDB.

A oprócz tego zaoferujesz nam rzetelność, inicjatywę, mnóstwo nowych i świeżych pomysłów oraz umiejętność pracy w zespole, to prześlij do nas swoje CV!

Prezentacja firmy

AutoCentrum .pl S.A. jest firmą działającą w obszarze nowych mediów. Jej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy