Web Designer - Grafik dla Agencji Interaktywnej Iguana Studio

Iguana Studio Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Możliwe, że marzysz o tym, by pracować w gronie ludzi, którzy wzajemnie się wspierają, rozwijają swoje talenty i robią burzę mózgów, po to by ich projekty były najlepsze.

Możliwe, że marzysz o pracy kreatywnej, w której codziennie możesz robić nietuzinkowe rzeczy.

Możliwe, że chciałbyś wdrażać najnowsze nowinki technologiczne w swojej codziennej pracy i czuć, że jesteś częścią zespołu Twoich marzeń.

Właśnie tak pracuje się w Iguana Studio, gdzie na stanowisku grafika – Web Designera możesz rzucić wyzwanie sobie i krok po kroku rozwijać swoje kompetencje. W Iguana Studio możesz tworzyć rozwiązania dla klientów z Polski i ze świata.

Aktualnie szukamy osoby:

  • kreatywnej
  • pełnej pomysłów
  • chcącej się szybko uczyć
  • która niekoniecznie będzie miała olbrzymie doświadczenie, ale będzie chciała zdobywać wiedzę
  • potrafiącej pracować zadaniowo
  • otwartej na ludzi.

Oferujemy:

  • stałą pracę w młodym i kreatywnym zespole przy bardzo różnorodnych komercyjnych projektach,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wyników pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • doskonała znajomość Adobe Photoshop,
  • wysoka jakość projektów graficznych,
  • umiejętność tworzenia interfejsów i grafiki na potrzeby stron internetowych,
  • kreatywność, poczucie estetyki i dbałość o szczegóły,
  • sumienność i terminowość wykonywanych zadań.

 Mile widziane:

  • umiejętności składania stron zgodnie ze standardami XHTML/CSS,
  • znajomość JavaScript i popularnych frameworków np. jQuery.

Jeśli chcesz coś zmienić to musisz coś zmienić, dlatego wyślij już teraz swoje cv i portfolio.

Może niebawem... będziesz mógł pracować w prawdopodobnie najlepszej agencji interaktywnej w Polsce.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją interaktywną działającą na rynku od 2005 roku. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce