Wdrożeniowiec

X-COM Sp. j.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

X-COM to firma, która od przeszło 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zarządzania firmami. Rekomendujemy rozwiązania biznesowe oparte o oprogramowanie WAPRO/enova365 oraz tworzymy rozwiązania ułatwiające naszym klientom codzienne prace.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bezpośrednią współpracę z klientem (mail, telefon, wizyta wdrożeniowa) podczas realizacji prac wdrożeniowych i powdrożeniowych
  • prowadzenie analizy potrzeb klienta
  • testowanie wewnętrznych aplikacji
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją IT

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – Warunek konieczny
  • znajomości zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • znajomości języka zapytań SQL i zagadnień z budowy relacyjnych baz danych
  • administracyjnej znajomości oprogramowania Windows
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności diagnozowania problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności przekazywania informacji w przystępny sposób
  • dbanie o jak najlepsze relacje z Klientem
  • samodzielności i samodyscypliny
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziana (ale nie konieczne) znajomość aplikacji z rodziny Asseco WAPRO i enova365

Co otrzymasz

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu oprogramowania WAPRO ERP/ enova365 oraz technologii Microsoft
  • możliwość zdobycia unikalnego know-how, poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach wdrożeniowych
  • dostęp do najnowszych technologii i projektów, które będą ciekawym wyzwaniem
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zapisania się do kasy pożyczkowej
  • bezterminową umowę o pracę (po 2 miesięcznym okresie próbnym)
  • partnerstwo oraz duży kredyt zaufania

Czas pracy:

  • Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 16:00

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która od 20 lat sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości