Opis stanowiska pracy

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Poszukujemy osoby, która lubi pomagać innym, potrafi myśleć technicznie oraz rozwiązywać problemy.

Chcesz być odpowiedzialny/a za przeprowadzanie szkoleń użytkowników, analizowanie potrzeb klientów oraz udzielanie pomocy technicznej - zapraszamy.

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do nauki.
  • Znajomość systemów operacyjnych.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. "B".
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki programów magazynowych lub księgowych.
  • Znajomość podstaw programowania oraz relacyjnych baz danych.

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opieka medyczna,
  • karta multisport

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy