Wdrożeniowiec-serwisant oprogramowania i sprzętu

IT4KAN sp. z oo

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  1. Udział we wdrożeniach produktów IT4KAN.
  2. Wsparcie techniczne dla klientów (zdalnie i bezpośrednio).
  3. Współpraca z innymi osobami działu wdrożeń w przygotowaniu projektów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość urządzeń komputerowych (komputery PC, serwery, monitory)
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7/10/Server)
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi (TCP/IP, routery, VPN)
  • Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

  • doświadczenie z wdrażaniem urządzeń medycznych (USG,CR,DR)
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

Forma współpracy:

  • Etat / Własna DG

Prezentacja firmy

IT4KAN to zespół specjalistów dysponujących wieloletnim doświadczeniem w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria