Wdrożeniowiec oprogramowania ERP do przyuczenia

4Contact

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Od ponad 15 lat przeprowadzamy z sukcesem wdrożenia zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP XL (m.in. moduły: Handel, Zamówienia, Księgowość, Import, Środki Trwałe, Kadry i płace, Serwis i Remonty, Produkcja, WMS, Mobilna Sprzedaż, Mobilny Magazynier, Business Intelligence, CRM, B2B, Obieg Dokumentów, Modelowanie Procesów, ECOD i inne) i  tworzymy dodatkowe aplikacje rozszerzające funkcjonalność ERP w celu maksymalnego zwiększenie efektywności i uzyskania automatyzacji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko wdrożeniowca oprogramowania Comarch ERP XL (do przyuczenia).

Opis stanowiska / obowiązki:

- początkowo - asysta i pomoc podczas wdrożeń / konsultacji, instalacji, konfiguracji Comarch ERP XL
- w późniejszym czasie - przeprowadzanie samodzielnie wdrożeń i konsultacji wybranych modułów Comarch ERP XL, instalacja i konfiguracja oprogramowania

Oferujemy:

- Wyjątkowo ciekawą pracę ukierunkowaną na poprawę efektywności przedsiębiorstw (z której można mieć naprawdę dużo satysfakcji)

- Pracę 8 godzin dziennie (nie pracujemy dłużej)

- w Warszawie i bliskich okolicach (bez dalekich wyjazdów)

- Docenianie zaangażowania i sukcesów

- Przyjazną atmosferę w pracy

- Dobrą kawę i herbatę

- Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + premia + prowizja od wykonanych prac dla Klientów)

- Szkolenia

- Stałą umowę o pracę

Miejsce pracy:
4Contact, 05-077 Warszawa (Stara Miłosna), Al. M. J. Piłsudskiego 4c

Jeśli jesteś zaraz po szkole i jednocześnie pasjonuje Cię informatyka, matematyka, finanse, jesteś w tym naprawdę dobra/y, umiesz szkolić innych - udzielasz korepetycji, a może pracujesz w księgowości, masz umysł ścisły, znasz doskonale zagadnienia księgowe, wykonujesz monotonną pracę i jednocześnie tęsknisz na ciekawymi wyzwaniami, chcesz mieć ciekawą pracę, którą będziesz lubić, chcesz poczuć się doceniona(ym) zarówno poprzez wynagrodzenie jak też pochwały  Klientów, poczuć dużą satysfakcję gdy Twoi Klienci będą Ci wdzięczni za pomoc i wdrożone usprawnienia na ich stanowiskach pracy, ciągle się uczyć i rozwijać, poznawać nowoczesną technologię, różnorodne przedsiębiorstwa, wielu ciekawych ludzi i przy tym mieć czas dla rodziny – dołącz do nas !

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka) lub ścisłe (matematyka, fizyka, finanse, itp.)
- umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień technicznych (wysoka średnia ocen podczas studiów będzie dużym atutem)
- znajomość Excel na poziomie zaawansowanym, umiejętność budowy złożonych formuł z elementami VB będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy

Mile widziane:

- znajomość bazy danych MS SQL (tworzenie zapytań, procedur wbudowanych)
- znajomość oprogramowania Comarch ERP XL lub ERP Optima

Prezentacja firmy

Firma 4Contact wdraża i serwisuje zintegrowane oprogramowanie zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting