Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Opis stanowiska:

  • Udział przy wdrożeniach systemów klasy BPM, CRM (konfiguracja systemów na autorskiej platformie)
  • Administracja istniejących systemów
  • Udział w szkoleniach i warsztatach
  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowych/ instrukcji systemu
  • Analiza wymagań systemowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podejmowanie inicjatyw
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dodatkowymi tutami będą:
  • Znajomość podstaw SQL, baz danych, Java Script
  • Doświadczenie w konfigurowaniu aplikacji biznesowych
  • Doświadczenie w analizach systemowych

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwijania umiejętności z obszaru IT
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting