Wdrożeniowiec aplikacji Java

Britenet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 600 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Poznaniu i w Białymstoku, a także w siedzibach naszych Partnerów. Czterokrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017, 2018).
Obeccnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu aplikacji zbudowanych w Java
  • Dobra znajomość Linuxa
  • Dobra znajomość serwerów: Tomcat, JBoss EAP lub Wildfly
  • Znajomość jednego z serwerów HTTP: HTTP Apache lub Nginx
  • Znajomość procesu Continuous Integration oraz narzędzi: Git, Docker, GitLab CI lub Jenkins
  • Mile widziana wiedza z zakresu security
  • Mile widziana umiejętność programowania w Java
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu skryptów oraz używaniu narzędzi takich jak: Ansible, Puppet lub podobnych.
  • Język angielski na poziomie min. B2

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwijanie oraz utrzymanie procesów automatyzujących deployment oraz testowanie aplikacji
  • Tworzenie playbooków Ansiblowych oraz Jobów Jenkinsowych
  • Udział w rozwoju i wdrażaniu systemów IT w środowisku korporacyjnym
  • Rozwój stosu technologicznego stosowanego w organizacji
  • Instalacje, aktualizacje, rekonfiguracje systemów i aplikacji
  • Wsparcie testów wdrażanych systemów
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.