Opis stanowiska pracy

W Avon od 125 lat tworzymy środowisko, które łączy piękno z biznesem. To nie tylko wyjątkowe miejsce pracy, ale przede wszystkim znakomita platforma do wymiany doświadczeń zawodowych z ekspertami/ze specjalistami z różnych rynków oraz dziedzin biznesu. Inspirująca praca, mająca wpływ na miliony kobiet na całym świecie - to obietnica, którą składamy naszym Pracownikom.

AVON OPERATIONS POLSKA

  • Druga pod względem wielkości fabryka kosmetyków Avon na świecie, zlokalizowana w Garwolinie (60 km od Warszawy)
  • Część Łańcucha Dostaw EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka)
  • Zaawansowane i nowoczesne procesy produkcyjne oparte na najwyższych standardach jakości.

WAŻĄCY

Dział: Operacja 1

Lokalizacja: Garwolin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja planu wykonania ważenia surowców chemicznych do produkcji masy kosmetycznej.
  • Kompletowanie gotowych naważek surowców do skrzynio-palet (używanie skanerów i przenośnego radia).
  • Kompletowanie i podstawianie palet z surowcami pod stacje ważenia z wyznaczonych miejsc magazynowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe mile widziane średnie chemiczne lub matematyczno-techniczne.
  • Uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych niskiego składowania;
  • Umiejętność wykonywania obliczeń matematycznych w pamięci.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność.
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość obsługi systemu Wizard, E1, MES będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z Avon Operations Polska
  • Atrakcyjny system premiowy i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Poznanie nowych technologii produkcyjnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Avon jest światowym liderem na rynku kosmetycznym, oferującym swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca dla studenta