Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu oraz Skawinie poszukujemy osób na stanowisko:

WARTOWNIK

Nr ref. WARS/2019-Skawina

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wartownicza zakładu produkcyjnego;
  • Rejestracja gości;
  • Rejestracja i kontrola pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z zakładu;

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Pracownika Ochrony;
  • Niekaralność;
  • Komunikatywność;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • Wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Ochrona, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji