Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko: wartownik-konwojent

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań wynikających z tabeli służby i innej dokumentacji ochronnej,
  • kontrola osób i mienia, obsługa skanera RTG, ręcznych i stacjonarnych wykrywaczy metalu,
  • dozór sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych,

Wymagania kwalifikacyjne:

  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność, dobra prezencja,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z listem motywacyjnym należy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ w terminie od 08.10.2019 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Ochrona