Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Warszawa (dz. Bielany) - technik / technik farmacji na staż

mazowieckie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Apteka Słoneczna w Warszawie (dz. bielany) zatrudni Technika Farmacji
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3 100 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci Cv za pomocą niniejszej strony

Prowadzimy również nabór na płatny staż w aptece w Warszawie (dz. Bielany)
Stażystom oferujemy możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego, umowę o pracę (pełny etat),
atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1 900zł netto
MILE WIDZIANI TEGOROCZNI ABSOLWENCI oraz osoby w trakcie stażu.
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium