Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4464

Obowiązki:

Sprzątanie wagonów pasażerskich wewnątrz w zakresie:
- wodowanie wagonów,
- opróżnienie śmietniczek oraz wytarcie na mokro ich zewnętrznych ścianek,
- usuwanie śmieci, zamiatanie i umycie podłóg (również pod ławkami i grzejnikami),
- przetarcie na mokro stolików,
- poprawienie ułożenia galanterii wagonowej (firanki, pokrowce za zagłówki),
- czyszczenie ścianek,
- czyszczenie szyb, luster i ram okiennych,
- uzupełnienie środków higieny, tj mydło, papier toaletowy, użycie odświeżacza.

rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą: umowa na czas określony lub umowa zlecenie

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • - dyspozycyjność - gotowość do pracy w soboty i w niedzielę oraz święta w nienormowanych godzinach, - odpowiedzialność, - dobry stan zdrowia, - praca pod presją czasu, - solidność i dokładność w ramach realizowanych czynności, - umiejetność pracy w zespole.

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 58 623-57-35 Miejsce pracy: ul. Zygmunta Augusta 5

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy