Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Volvo - Magazynier

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta firmy Volvo - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • praca w zakresie rozładunku, magazynowania,
  • konfekcjonowanie części,
  • pakowanie części,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • dwie zmiany, od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia 3000 - 3900zł brutto,
  • wdrożenie do pracy, szkolenia,
  • realna możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • darmowa opieka medyczna,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie),

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie