Video Content Specialist

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-53770

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- liczne podróże służbowe (głównie do UK)
- tworzenie/nagrywanie filmów z eventów, wydarzeń lub na potrzeby marketingowe firmy
- montaż i edycja materiałów
- pomoc i wsparcie techniczne przy tworzeniu eventów i wideokonferencji
- dodawanie treści do filmów
- formatowanie i konwersja filmów do innych formatów video
- dbanie o sprzęt
- doradztwo jak dobrze wypaść podczas realizacji materiałów

Wymagania:
Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego, min. C1
- min. 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu filmów
- Znajomość programów: Adobe, Adobe premiere pro esential, Adobe audition, After effect,
- Znajomość sprzętu i oświetlenia zdjęciowego oraz ustawień dźwięku
- Proaktywność, samodzielność, wielozadaniowość
- Relatywność i zdolności komunikacyjne

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- prywatna opieka medyczna
- karta Multisport
- stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w ścisłym centrum Warszawy plus możliwość wyjazdów zagranicznych
- pakiet szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo , Praca Inne