Vice Technical Project Manager - Maitenance Management

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie biedzącym utrzymaniem ruchu na produkcji, jak i facility managementem poprzez bezpośrednie kierowanie kadrą techniczną.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi techniczne Maitenance Managementu w związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Vice Technical Project Manager-a. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie usług utrzymania ruchu jaki i obiektu u międzynarodowego klienta województwie Świętokrzyskim.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów,
  • Nadzór nad powierzonymi obszarami i pracownikami,
  • Współpraca z kontraktorami jak i klientem,
  • Kontrola oraz dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • Analizowanie awarii, usuwanie ich poprzez organizowanie ergonomicznych planów działań i wspomaganie zespołu,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • Zarządzanie firmami serwisowymi, dostawcami usług i podwykonawcami,
  • Zarządzanie planem zadań prewencyjnych utrzymania ruchu, oraz utrzymaniem budynkiem,
  • Optymalizacja i kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • Kontrola nad dokumentacją - przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętności zarządzania dużym zespołem pracowników,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia energetyczne SEP D + E 20kV,
  • Praktyczna znajomości zagadnień z dziedziny elektryki, automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych,
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office, AutoCAD),
  • Znajomość systemów TPM, Lean,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page