Vanseller Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Vanseller Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów Z KANAŁU TRADACYJNEGO
  • SKUTECZNE wizyty u przydzielonych, dotychczasowych klientów
  • Budowanie POZYTYWNYCH długoterminowych relacji z klientami
  • DBANIE o najlepszą ekspozycję produktów dobrze rozpoznawanych marek Energizer i Wilkinson
  • Realizacja PŁASKICH planów sprzedażowych przy wykorzystaniu powierzonego towaru (sprzedaż z dostawą „od ręki”)
  • ZBIERANIE należności zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • WYMAGANE doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG w kanale tradycyjnymi
  • Preferowane doświadczenie w VANSELLINGU
  • SWOBODA w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • AMBITNE podejście do nowych wyzwań
  • Umiejętność planowania działań i KONSEKWENCJA w ich realizacji
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia (podstawa oraz konkurencyjne premie)
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, współpraca B2B - BARDZO ATRAKCYJNY SYSTEM PROWIZYJNY)
  • możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonego menedżera
  • narzędzia pracy (auto, telefon komórkowy, mobilny system wsparcia sprzedaży, narzędzia trade marketingowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.