Uzupełnianie Towaru na Magazynie w sklepie z meblami

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.
Aktualnie poszukujemy pracowników zajmujących się:
Uzupełnianiem Towaru na Magazynie w sklepie z meblami

Nr Ref. JG/UZUTOW/10/2019

Miejsce pracy: Poznań Franowo

Obowiązki na stanowisku pracy:
- Dbanie o dostępność produktów w sklepie,
- Uzupełnianie towaru na magazynie zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową – ½ etatu – z możliwością pracy w większym wymiarze godzin,
- Wynagrodzenie 20 zł brutto/h – stawka podstawowa, 26 zł brutto/h za pracę w godzinach nocnych
- Elastyczne podejście przy układaniu grafiku.

Wymagamy:
- Dyspozycyjności do pracy głównie w nocy ( zmiany: 22:30-7; 1:30-10),
- Zaangażowania i chęci do pracy.

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.