UX/UI Developer/Designer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest jeden z liderów w branży ubezpieczeń, firma prężnie rozwijająca się na polskim rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko UX/UI Developer/Designer

W projekcie wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne zarówno w obszarze rozwoju oprogramowania, jak i automatyzacji procesu wytwórczego. Całość rozwiązania oparta jest o architekturę mikroserwisową, integrację wielu systemów, zautomatyzowany proces CI/CD oraz platformę microservices, na której wdrażane i zarządzane są poszczególne serwisy.

Długość projektu: od 09.2019 - 31.12.2019 (z opcją przedłużenia)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 3-4 lata doświadczenia jako Projektant UX/UI
  • Praktyczna znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
  • Doświadczenie w projektowaniu makiet nisko i wysokopoziomowych
  • Doświadczenie w projektowaniu UI dla aplikacji webowych (RWD)
  • Doświadczenie w projektowaniu UI dla procesów backoffice
  • Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania i prototypowania oraz analityki internetowej (UXPin lub Axure RP, Sketch, nVision, google Analitycs)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość HTML-a i CSS-a
  • Znajomość Material Design
  • Własne portfolio

Mile widziane:

  • Znajomość Angular
  • Znajomość Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)
  • Znajomość najnowszych trendów UX
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych

  • Transformacja potrzeb na prototyp aplikacji,

  • Projektowanie ścieżek użytkowników,

  • Opracowywanie projektów makiet ekranów i interaktywnych prototypów,

  • Weryfikacja i uzgadnianie zaproponowanych rozwiązań z biznesem i zespołem wytwórczym.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji
Devire Devire Devire Devire